Loading...
Chaty solne 2018-12-29T12:37:16+01:00

ORYGINALNE CHATY SOLNE

NIEPOWTARZALNA CHATA SOLNA

Chata Solna dzięki swej oryginalności oraz szerokiej gamie zastosowań jest obecnie jednym z najatrakcyjniejszych elementów wzbogacających ofertę hoteli, ośrodków sportowych, obiektów rekreacyjnych i leczniczych, klinik czy kompleksów rehabilitacyjno-szpitalnych. Ponadto, unikatowa formuła Chaty Solnej daje podstawy funkcjonowania nowych obiektów, które zdobywanie klientów rozpoczynają właśnie od zajęć prowadzonych w Chacie Solnej.

Chata Solna to miejsce o niepowtarzalnym wnętrzu, zbawiennym działaniu na Twoje ciało i psychikę. Ściany Chaty zbudowane są z naturalnego drewna i brył solnych nasyconych minerałami i mikroelementami. Podłogę pokryto grubymi ziarnami soli. To wszystko sprawia, że nie musimy nigdzie wyjeżdżać, aby skorzystać z mikroklimatu, bogatego w jod, brom, wapń czy magnez. Chata Solna jest oryginalną i unikalną metodą zastosowania soli w celach leczniczych i rekreacyjno rehabilitacyjnych.

Chata Solna zbudowana jest na bazie domku grillowego.

Lecznicze oddziaływanie soli jest znane od setek lat. Sól naturalna, zawiera wszystkie mikroelementy potrzebne do stworzenia unikalnego mikroklimatu morskiego. Sól jest symbolem niezniszczalności, nie psuje się i chroni przed zepsuciem.

Chata Solna wyposażona jest w pełną instalację klimatyzacyjną z własną jednostką, system wentylacyjno – grzewczy, bezpieczną instalację elektryczną i nagłaśniającą oraz oświetlenie.

Chaty Solne produkowane przez firmę A2 Domki są unikalne na skalę kraju.

Chaty Solne produkujemy w dwóch podstawowych wymiarach :

  • 9,9 m2 dla 8 osób,
  • 17,0 m2 dla 12 osób – ta wersja może być z przedsionkiem.

Chata Solna może być postawiona na wylewce betonowej, lub kostce brukowej. Elementy drewniane narażone na działanie czynników atmosferycznych zabezpieczone są impregnatem. Chaty Solne malujemy na dowolny kolor. Klient wybiera sobie kształt i kolor gontu na dach. Istnieje możliwość pokrycia naszej Chaty Solnej gontem drewnianym.

Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas lub przedzwoń. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

SKONTAKTUJ SIĘ