Loading...
Altany ogrodowe 2019-01-18T15:42:06+01:00

ALTANY OGRODOWE

 SOLIDNE ALTANY NA KAŻDĄ PORĘ ROKU

Ściany naszych altan wykonane są z desek świerkowych o przekroju 45 × 138 mm łączonych ze sobą metodą pióro-wpust. Elewacja ta ma na zewnątrz kształt „półbala”.

Dachy altan zbudowane są z boazerii świerkowej o grubości 19 mm łączonej metodą pióro-wpust, umocowanych na konstrukcji drewnianej o przekroju 45 × 45 mm. Wyposażenie dodatkowe altan stanowi podłoga. Podłoga zrobiona jest z desek świerkowych o grubości 25 mm, wspartych na konstrukcji o przekroju 45 × 45 mm. Wszystkie drewniane elementy altany są bezbarwnie impregnowane, zewnętrzne elementy są malowane na dowolny kolor jeszcze przed montażem co powoduje że przy wysychaniu drzewa nie widać niemalowanych elementów. Dodatkowo podłoga alteny jest lakierowana. Altanę możemy pomalować na dowolny kolor wybrany przez klienta .Kształt i kolor gontu klient także wybiera sam. Altana może być postawiona na wylewce betonowej, lub kostce brukowej. Na życzenie wykonujemy Altany, które będą miały wszystkie ściany z oknami, lub wszystkie pełne. Konfiguracje są dowolne. Istnieje możliwość pokrycia naszej Altany gontem drewnianym. Montaż altany na posesji Klienta trwa dwa dni.

Część naszych altan to konstrukcje całoroczne. Z modeli „Jesień” i „Zima” można korzystać niezależnie od pogody!

Altany ogrodowe produkujemy zwykle w wymiarach 7,8 m2 (sześciościenna) lub 14,5 m2 (ośmiościenna). Oferujemy trzy podstawowe wersje:

Altana ogrodowa „Lato”
Standardowa altana „Lato” ma trzy ściany pełne i trzy otwarte (sześciościenna) lub trzy pełne i pięć otwartych (ośmiościenna). Można je dowolnie konfigurować np. wszystkie ściany mogą być otwarte – bez wpływu na cenę.

Altana ogrodowa „Jesień”
Standardowa altana „Jesien” ma trzy ściany pełne, dwie z oknami dwuskrzydłowymi i jedną z drzwiami dwuskrzydłowymi (sześcioboczna altanka), lub trzy pełne ściany, cztery z oknami i jedną z drzwiami(ośmioboczna altanka). Okna i drzwi wyposażone są w szyby termoizolacyjne.

Altana ogrodowa „Zima”
Altana „Zima” jest zbudowana na bazie altany „Jesień” z tą różnicą, że jest ona wyposażona w grill z wyciągiem kominowym i blatami wokół grilla, oraz ławki przymocowane do ścian. W altanie „Zima” miło i wygodnie może spędzać czas 10-12 osób (sześcioboczna) lub 15-18 osób (ośmioboczna).

Z Altan „Jesień” i „Zima” można korzystać niezależnie od pogody przez cały rok.

Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas lub przedzwoń. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

SKONTAKTUJ SIĘ