Loading...
Altany ogrodowe 2018-12-10T13:55:17+00:00

ALTANY OGRODOWE

 SOLIDNE ALTANY NA KAŻDĄ PORĘ ROKU

Ściany naszych altan wykonane są z desek o przekroju 4,5×13,5 cm łączonych ze sobą metodą pióro-wpust. Mogą mieć na zewnątrz półłuki.
Dach altan zbudowany jest z desek o przekroju 1,5×9,0 cm łączonych na pióro-wpust, umocowanych na konstrukcji drewnianej o przekroju 4,5×4,5 cm. Wyposażenie dodatkowe altan stanowi podłoga. Podłoga zrobiona jest z desek o przekroju 3,2×10 cm, wspartych na konstrukcji o przekroju 4,5×4,5 cm. Wszystkie drewniane elementy altany są bezbarwnie impregnowane, zewnętrzne elementy są malowane na dowolny kolor jeszcze przed montażem co powoduje że przy wysychaniu drzewa nie widać niemalowanych elementów. Dodatkowo podłoga malowana jest trudnościeralnym lakierem Domalux (jeżeli się zabrudzi to można ją umyć wodą). Altanę możemy pomalować na dowolny kolor i pokryć ją gontem bitumicznym w dowolnym kolorze i kształcie. Na zamówienie możemy pokryć nasze altany gontem drewnianym lub matami trzcinowymi. Montaż altany na posesji klienta trwa dwa dni.

Część naszych altan to konstrukcje całoroczne. Z modeli „Jesień” i „Zima” można korzystać niezależnie od pogody!

Altany ogrodowe produkujemy w trzech podstawowych rodzajach:
Altana ogrodowa „Lato”
Standardowa altana „Lato” ma trzy ściany pełne i trzy z otworami (sześciościenna) lub trzy pełne i pięć z otworami (ośmiościenna). Można je dowolnie konfigurować np. wszystkie ściany mogą być z otworami – bez wpływu na cenę.

Altana ogrodowa „Jesień”

Standardowa altana „Jesien” ma trzy ściany pełne, dwie z oknami dwuskrzydłowymi i jedną z drzwiami dwuskrzydłowymi (sześcioboczna altanka) lub trzy pełne, cztery z oknami i jedną z drzwiami(ośmioboczna altanka). Okna i drzwi wyposażone są w szyby termoizolacyjne.

Altana ogrodowa „Zima”

Altana „Zima” jest zbudowana na bazie altany „Jesień” z tą różnicą, że jest ona wyposażona w grill z wyciągiem kominowym i blatami oraz ławki przymocowane do ścian. W altanie „Zima” miło i wygodnie może spędzać czas co najmniej 10 osób(sześcioboczna) lub 15 osób(ośmioboczna).

Z Altan „Jesień” i „Zima” można kożystać niezależnie od pogody przez cały rok.

Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas lub przedzwoń. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

SKONTAKTUJ SIĘ